Apie mus 2020-02-13T16:11:43+02:00

APIE MUS

2001 metais susirinko profesionalai, įsimylėję video kūrimo procesą. Be to, mūsų bendraminčių grupė priėjo vieną nuomonę, kad mūsų produktai turi būti kokybiški, originalūs ir nepakartojami. Nuo šio momento prasidėjo mūsų sėkminga veikla.
Palaipsniui įmonę papildydavo profesionalai dizaino, režisūros, scenarijų rašymo srityse. Šiandien Piranijos projektai — tai šiuolaikinė studija, gaminanti bet kurio sudėtingumo video, pradedant nuo idėjos bei scenarijaus kūrimo ir baigiant audio,video produkcijos gamyba ir kompiuterinės grafikos kūrimu.

Mūsų pastangų tikslas yra suteikti klientui, ir, atitinkamai, vartotojui, kokybišką, originalų produktą, kuris būtinai  duos vaisių. Jeigu Jus iš tikrųjų norite mėgautis savo produkto reklama, sulaukti pritarimo ir teigiamų emocijų iš galutinių vaizdo produkcijos vartotojų, tuomet mūsų įmonės durys visada atvertos Jums.

Piranijos projektai – tai ne tik specialistų grupė vaizdo kūrimo srityje, tai ir bendraminčių, įsimylėjusių savo darbą, grupė. Mes visiškai atsidėjome kūrybai ir esame pasiruošę pasidalinti su Jumis neišsemiama fantazija ir daugybe idėjų. Patikėkite, mūsų bendradarbiavimas bus tikrai vaisingas.

KONTAKTAI