Paslaugos 2016-11-25T10:54:29+02:00

PASLAUGOS

Reklamos klipų kūrimas — kūrybiškas procesas, reikalaujantis rimto požiūrio. Vaizdo reklamos efektyvumas priklauso nuo kūrėjų profesionalumo ir tinkamai parinktos reklamos vaizdo rūšies. Tai gali būti režisūros klipo kūrimas pasitelkiant aktorius arba kokybiško vaizdo kūrimas, naudojant šiuolaikinės kompiuterinės grafikos galimybes ir animaciją.

Režisūros vaizdo klipai pasižymi tiksliai apgalvotu siužetu ir numato vaizdo klipo scenarijaus kūrimą. Pagrindinis režisūros vaizdo kūrimo momentas yra aktorių vaidyba, jų gebėjimas pateikti prekę, įkvėpti pirkėją įsigyti ją.

Kompiuterinė grafika ir animacija leidžia pasiekti žymiai didesnį efektą nuo reklamos klipo rodymo kuriant originalius spec. efektus ir suteikiant prekėms tam tikrą patrauklumą. Naudojant kompiuterinę grafiką, galima suteikti blizgesį akims arba apimtį ilgiems plaukams reklamuojant šampūną.

Reklamos klipų adaptacija. Jau egzistuojantį vaizdą visada galima atnaujinti ir koreguoti. Būna paprasta ir sudėtinga adaptacija, susijusi su užsienio ir nacionaliniu vaizdais. Užsienio klipų adaptacija vyksta verčiant tam tikrus kitos kalbos elementus: diktoriaus tekstą, titrus ir packshot. Paprastai adaptacijos formoms taip pat yra priskiriami vaizdo chronometravimo didinimas arba mažinimas keičiant montavimą, modifikuojant grafikos elementus, spalvų paletę, keičiant muzikos takelį. Sudėtinga adaptacijos forma reiškia pilnavertį naujo klipo, išsaugančio vaizdo originalo stilių bei idėja, filmavimą.

Reklamos klipų scenarijus rašo patyrę scenarijaus autoriai, nagrinėdami technines užduotis ir užsakovo užpildytą suvestinę. Scenarijus yra sukuriamas siekiant maksimaliai ryškiai pateikti prekę. Vaizdo klipų idėja – tai kūrybiškų fantazijų vaisius ir gerai apgalvotas siužetas.

UAB Piranijos produktai filmuoja vaizdo klipus tokiomis sąlygomis, kurios yra maksimaliai priartintos  prie natūralios aplinkos, leidžiant tokiu būdu pasiekti geresnio efekto ir padaryti klipą tiesiog nuostabiu. Kuriant vaizdo klipus, yra naudojamos šiuolaikinės grafikos bei animacijos galimybės.

Prezentacinių filmų kūrimas – tai svarbus etapas siekiant sukurti sėkmingą verslą. Efektyvus būdas atkreipti dėmesį į neseniai sukurtą arba sėkmingai veikiančią įmonę. Atskleisti jai naujas pardavimų tinklo ir klientų bazės išplėtimo galimybes.

Įvaizdžio filmas pasižymi savo unikalumu, medžiagos pateikimo ir įmonės vaizdavimo originalumu. Jame turi būti kuo daugiau informacijos ir tuo pat metu jis turi būti įdomus, paprastas bei suprantamas. Turi tapti išskirtine prezentacija.

Korporacinis filmas yra kuriamas tada, kai tikslinę auditoriją sudaro organizacijos darbuotojai. Siekiant padidinti komandos korporacinę dvasią ir pagerinti darbo rezultatus. Stimuliuoti personalą ir suteikti jiems galimybę didžiuotis. Leisti jiems džiaugtis įmonės pasisekimais kaip nuosavais.

Parodoms skirtas filmas kuriamas nagrinėjant prekių savybes, skirtingas nuo konkurentų produkcijos savybių, bei jų svarbius ypatumus: tai gali būti ir prekės charakteristika, ir naujas jos vartojimo būdas, patobulinta technologija arba naujas požiūris į gerai žinomus daiktus.

Mokomasis filmas yra skirtas vidiniams įmonėms tikslams: personalo kvalifikacijos kėlimui,  bendradarbių susipažindinimui su nauja darbo metodika. Arba jis gali būti įmonės klientų mokomąja medžiaga, leidžiančią greitai įsisavinti sudėtingus verslo proceso momentus, maksimaliai greitai ir aiškiai pateikti informaciją.

Filmas-instrukcija kuriamas siekiant nuosekliai pavaizduoti visus darbo etapus ir yra visaverte instrukcija, pasižyminti tokiomis savybėmis, kaip vaizdumas, informatyvumas, aiškumas ir logiškumas.

Vaizdo katalogas suteikia galimybę pateikti visų produktų asortimentą, sutelkiant dėmesį į kiekvieną produktą, paryškinant kiekvienos produkcijos ypatumus. Vaizdo katalogų kūrimas yra aktualus ir pakankamai efektyvus. Kataloguose yra visa minimaliai reikalinga informacija apie prekes ir jų charakteristikas.

Kuriant garso klipus, siekiama  apimti plačią klausytojų auditoriją, papasakoti jiems apie naują produktą arba artėjančią akciją. Garso klipai yra kuriami kaip mini skelbimai ir trumpieji informaciniai pranešimai.

 

Informaciniai radijo klipai yra efektyvūs dėl plačios radijo klausytojų auditorijos,  tačiau nusileidžia reklamos vaizdo klipams, kadangi radijas labai dažnai yra naudojamas kaip fonas.  Todėl kuriant radijo klipus svarbu pritraukti klausytoją, priversti jį sutelkti dėmesį į pranešimą.

Džinglo (originalios dainos) kūrimas puikiai papildys kitus reklamos atributus. Padės efektyviai kurti vartotojų, susijusių su Jūsų prekės ženklu, asociacijas. Leis Jums  patraukti dėmesį į prekės ženklą.

Žaidimo garso klipai yra skirti neįkyriam prekių pateikimui bei įmonės produkcijos reklamai. Žaidimo garso klipai kūrimas — tai efektyvi reklamos eiga.  Radijo klausytojams užduodami klausimai,  už teisingus atsakymus jie gaus prizus iš rėmėjų. Va toks paprastas ir originalus reklamos triukas.

Virusinis vaizdo įrašas – tai yra vaizdas, darantis įspūdį žiūrovams bei aktyviai platinamas per pačius informacijos gavėjus. Įprastai tokiame įraše yra kažkas, kas priverčia žmones patirti ryškias emocijas, kuriomis žmogus norėtų pasidalinti. Virusinis vaizdo įrašas gali šokiruoti, žavėti, demoralizuoti arba graudinti, sujaudinti iki ašarų, turėti didelę socialinę reikšmę.

Informacinių siužetų kūrimas – tai yra medžiagos pateikimo sudarymo planas ir jo paskesnis realizavimas. Siužetai tęsiasi tik pora minučių ir apima pagrindinę informaciją. Jie yra kuriami eterio, kuriame bus rodomi, formato ribose.

Vaizdo mappingas (taip pat žinomas kaip vaizdo meppingas). Garso bei vaizdo prezentacija su 3D-projekcija ant stambių fizinių objektų. Stambaus daikto, turinčio padaryti įspūdį žiūrovams, iliuzijos kūrimas. Įprastai 3D paveikslėlis juda grojant muzikai ir linksmina žmones  savo įdomiu elgesiu bei patrauklia išvaizda.

Aero fotografavimas ir filmavimas. Oro fotografavimas ir filmavimas leidžia fiksuoti puikius panoraminius kraštovaizdžius bei architektūros ansamblių vaizdus  praktiškai bet kokiame aukštyje. Tokio tipas filmavimas bei fotografavimas vienodai efektyviai atrodo reklamos klipuose bei prezentacijų filmuose. Aero fotografavimas ir filmavimas yra vykdomi naudojant specialią skraidymo įrangą: pilotų valdomus ir bepiločius sraigtasparnius, multikopterius.

Televizijos filmų kūrimas gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Viskas priklauso nuo scenarijaus sudėtingumo ir UAB Piranijos projektai užduočių. Televizijos filmas gali būti filmuojamas ir vieno miesto ribose, ir skirtinguose miestuose. Filmavimo metu gali vaidinti didesnis aktorių skaičius, kas, be abejo, įtakos vaizdo kūrimo biudžetą.

Televizijos laidų kūrimas – tai yra sudėtingas daugialypis procesas, reikalaujantis profesionalaus darbo su televizijos laidos scenarijumi ir medžiagos pateikimo galimybių tokiu būdu, kad ji būtų įdomi žiūrovams ir keltu aktualius klausimus, bei atskleistu idėją visu mastu.

UAB Piranijos projektai yra filmuojama pagal iš anksto nustatytus darbo etapus ir patvirtintą vaizdo klipo scenarijų. Filmavimas vyksta tada, kai visa reikalinga įranga jau įrengta ir šviesa sureguliuota.